AQUATURK  PRIZMA PRACTICAL-FT P Tezgahaltı  Pompalı

Son kullanici satislarinda; Türkiye'nin her yeri fiyatlara montaj dahildir. 2 yıl garantilidir. Müşteri 6. aşama olarak Mineral Filtre veya Multi Filtre (Mineral+Alkali+Karbon-6.7.8. aşama bir arada) fiyat farkı ödemeksizin isteyebilir.

Toptan ve bayi satislarinda montaj ve 6.asama filtre talepleri ek ucrete tabidir.

Arıtma Cihazı 
Dahili tank
Kompakt tasarım
İyi Kalite su üretir
5 filtrasyon aşaması içerir. istenirse 7 aşamaya çıkabilir.
Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar

Filtre           :    Kullan AT Inline 5.mic Sediment
Filtre           :    Kullan AT Inline Karbon
Filtre           :    Kullan AT Inline Karbon
Filtre           :    Inline Post Karbon
Membran    :    75 Gpd Vontron
Musluk        :    Lüx Musluk

Pompa     :       24 volt yüksek verimli pompa
Tank            :    TankPAC - PAE 3.2 G - Dahili

 


Aquaturk Prizma Practical-FT serisi Pompalı Standart ev tipi su arıtma cihazı, şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtreleyen cihaz, istendiği taktirde 7 aşamaya kadar çıkarılabilir. Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır.

 Su üretiminde şebeke basıncının yetmediği yerler için dizayn edilmiştir. Üzerindeki Pompa ile rahatlıkla su üretilebilir. Basınçın yeterli geldiği yerlerde ise istenirse pompa çalıştırılmayabilir. Basıncın yettiği yerlerde elektriksizde çalışan cihaz, son derece şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin eden AAquaturk Prizma Practical-FT serisi Pompalı Standart ev tipi su arıtma cihazı, istenilen tazyikte su sağlayan ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.

Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir. 

www.suaritim.com.tr


Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır