Reverse Osmosis 6 Aşamalı  Su Arıtma Cihazı

12 lt. dahili tank
6 filtrasyon kademesinden geçer
Su üretimi için elektrik gerekmez. Çok şık ve ergonomiktir.

(Pompalı modellerde elektrik kesilse bile cihaz üretmeye devam eder.)

Filtre1             :    Kartuş 5.mic Sediment Filtre
Filtre2             :    Kartuş GAC Karbon Filtre
Filtre3             :    Kartuş CTO Karbon Filtre
Filtre5             :    Inline Post Karbon Filtre (Tatlandırıcı) 

Filtre6             :    4 lü Mineral Filtre (Mineral+Alkali)

Membran4      :    75 Gpd HFT

Musluk           :    Yıldız Musluk
Tank               :    TankPAC - PAE 3.2 G - Dahili

Reverse Osmosis 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtreleyen cihaz, istendiği taktirde 8 aşamaya kadar filtre edebilen varyasyon seçenekleri bulunmaktadır. Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır.

Çalışması için elektrikle ihtiyaç duymamaktadır. Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin Reverse Osmosis 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, istenilen miktarda su sağlar  ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.

İlk aşamada Ön Tortu Filtresi ile suyu 5 mikron hassasiyetinde filtre ederek; tüm çamur, pas, partikül gibi tortuları tutarak suyun berraklaşmasını sağlar. İkinci Aşamada GAC Aktif  Karbon Filtre ile sudaki klor ve klor bileşikleri ile koku giderimi yapılır. Üçüncü aşamada CTO Aktif Karbon Filtre ile membran öncesi su en iyi şekilde arıtılır. Dördüncü aşamada İleri Arıtım teknolojisine sahip Membran Filtreden  geçerek suyun istenilen lezzet ve kaliteye gelmesi sağlanır.     Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir.  6 Aşamada  Mineral Filtreden geçerek suyun bol mineralli seviyeye gelmesi sağlanır. 

www.suaritim.com.tr

www.suaritim.com.tr


Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır